Dzień Myśli Braterskiej 2018

W ramach obchodów DMB 2018 zapraszamy wszystkich instruktorów, drużynowych i przybocznych na ognisko harcerskie, które odbędzie się 22 lutego 2018 o godzinie 17.30 na terenie harcerskiego Ośrodka w Grotnikach. Wszystkich gitarzystów proszę o zabranie instrumentów 😉
[EDIT] Spotykamy się w harcówce w Hufcu, godzina bez zmian.

Zapraszamy również wszystkie drużyny i szczepy do udziału w konkursie fotograficznym „HARCERSKI DZIEŃ- HARCERSKI STYL”
Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest wewnętrznym działaniem programowym i skierowany jest wyłącznie do zastępów /patroli/ drużyn i gromad (członków ZHP)
  2. Konkurs jest skierowany do zastępów/ patroli/ drużyn i gromad, a osobami koordynującymi przestrzeganie regulaminu, jakość i tematyczność zdjęć są drużynowi.
  3. 3. Zdjęcia nawiązują do Dnia Myśli Braterskiej i muszą pasować do tematu konkursu, czyli „Harcerski dzień- harcerski styl”
  4. Zdjęcia muszą być wyraźne, ale nie muszą być wykonywane profesjonalnym sprzętem fotograficznym. Na zdjęciach mogą znajdować się całe zastępy/ patrole/ drużyny i gromady, ale również pojedynczy harcerze.
  5. Na zgłoszenia czekamy do 18.02.2018- wystarczy wysłać maila na adres promocja.zgierz@zhp.net.pl i napisać nazwę zastępu, który chce wziąć udział w konkursie oraz drużynę, z której pochodzi.
  6. Na zdjęcia „Harcerski dzień- harcerski styl” od zgłoszonych jednostek czekamy do dnia 21.02.2018, do godz. 15:00 również na maila promocja.zgierz@zhp.net.pl
  7. Każdy zgłoszony zastęp/ patrol może przesłać max. 3 tematyczne zdjęcia
  8. Kapituła składająca się z członków hufcowego Zespołu ds. Promocji i Wizerunku wybierze najlepsze zdjęcia
  9. Dla zwycięskiego zespołu przewidziana jest NAGRODA!W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: promocja.zgierz@zhp.net.pl