Zjazd Nadzwyczajny

W dniu 18 listopada zakończył się dwuczęściowy Zjazd Nadzwyczajny Hufca ZHP Zgierz.

Podczas Zjazdu wybraliśmy Delegatów na Zjazd Chorągwi Łódzkiej, Komendanta i Komendę Hufca oraz uzupełniliśmy skład Komisji Rewizyjnej Hufca.

Po trzech latach kadencji z funkcji Komendanta odszedł hm Dariusz Wójcik. Druhu Darku, serdecznie dziękujemy za pełnienie tej niełatwej funkcji, za instruktorskie rozmowy, współpracę i wszystkie wspólnie podjęte działania!

Delegatami na Zjazd Chorągwi, który odbędzie się 1 grudnia br zostali hm Teresa Pruska oraz phm Piotr Pawluczyk.

Nową Komendantką decyzją Zjazdu została phm Katarzyna Pawluczyk, która będzie pracować z członkami Komendy w składzie:
pwd Paulina Dębska- Zastępca Komendanta ds programu i pracy z kadrą
dh Katarzyna Lipińska- Skarbnik
phm Piotr Pawluczyk- członek ds rozwoju i strategii
phm Natalia Stępniak- członek ds kształcenia
pwd Jakub Rosiński- członek ds organizacji

W Komisji Rewizyjnej wraz z phm Elżbietą Stawską- Bryzik oraz phm Patrycją Jagusińską zostali:
– hm Tomasz Tomczyk
– phm Krzysztof Kowalewski
– phm Halina Kowalska

Delegatom oraz nowym Władzom gratulujemy i życzymy powodzenia!