HBO „Rybical”

Harcerska Baza Obozowa „Rybical” jest placówką wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży prowadzoną przez nasz hufiec od 2016 roku.
Baza położona jest w miejscowości Rybical w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Ryńskiego (woj. warmińsko-mazurskim, pow. Giżycko, gm. Ryn). Całość zagospodarowanego terenu wynosi 1,3 ha, gdzie rozlokowanych jest siedem polan namiotowych gotowych przyjąć jednocześnie do 300 uczestników.

Na terenie HBO „Rybical” znajduje się całe zaplecze logistyczno- programowo- sanitarne niezbędne do przeprowadzenia zaplanowanych zajęć w sposób atrakcyjny, bezpieczny i bezproblemowy. Baza wyposażona jest w: miejsce ogniskowe, miejsca do realizacji programu, plac apelowy, keję, kąpielisko, ambulatorium, stołówki, kuchnia, sanitariaty i prysznice (typu toi-toi).

Adres korespondencyjny:
Harcerska Baza Obozowa Rybical